Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Çatı Kaplama Alüminyum Levha 1060 3mm Alüminyum Rulo Alüminyum Kg Fiyatı
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0,1 - 3,0 mm Alüminyum Rulo Şerit Eloksal 1060 1100 3003 8011
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
1100 3105 5052 Alüminyum Elmas Plaka 4x8 8/1 Sac 2200mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1100,3105 alüminyum levha,5052 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
A5052 H32 Alüminyum Levha Kanal Yat Gövdeleri İçin Ön Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
12mm Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 12mm Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Alüminyum Sac Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 5052 Alüminyum Sac Tedarikçi Toptan 4x8
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003,3105 alüminyum levha,toptan alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1070 Alüminyum Sac 0.5mm 2mm Plaka Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum plaka 1050,1100 alüminyum plaka,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Şerit Bobin Alaşım Sınıfı Yaprak Rulo 1.5mm 2.5mm İçinde 76mm Çapraz
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Ulaşım, Vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,0 mm |
Çin'de Üretilen İyi Kaliteli, Dayanıklı Tasarım İçin 0.1mm - 3.0mm Kalınlığında Alüminyum Rulo Şerit
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O ~ H112 |
Alaşım 1050 h24 3003 1100 Alüminyum 4ft x 8ft Plat Metal Alüminyum Yapraklar
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Genişliği: | 100-2600mm |

