Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Basılı metal levha kaplı alüminyum bobin 3003 3104 3105 H16 4 x 8 bobin rulo
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
5 \ 6 Serisi Alüminyum Folyo Ruloları Ev Endüstriyel Bant Folyo 1600mm
| İsim: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
0.5 mm Alüminyum Şerit Endüstri Binaları Paketleme için Alüminyum Bobin Şerit
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 3-2600mm |
8011 H24 10mic Kalınlıklı Alüminyum Folyo Depo Folyo Jumbo Roll Paketleme için
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | H24 |
| Kalınlık: | 0.01mm |
Tek kullanımlık Broiler Pan Grill Yemek pişirmek için büyük BBQ kızartması Alüminyum tepsisi
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Barbekü Izgara Tavası |
|---|---|
| Boyut: | 450x300x26mm |
| Ağırlık: | 56 gram |
Kaplı Alüminyum Bobin Alüminyum Yaprak Rulo Fabrikası PE PVDF Renkli Kaplı Alüminyum Bobin ACP için
| Ürün Adı: | Renkli alüminyum bobin rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| Temperatör: | O-H112, vb |
8011 Alüminyum folyo rulo 25mic 35mic Shisha ve saç folyo embossed kesme
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Genişliği: | 10-1300mm |
| Uzunluk: | herhangi |
Yongsheng 1XXX 1050 0.5mm H24 Alüminyum Şerit Rulo
| Ürün Adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
4 X 8 Alüminyum Çerezli Yaprak Tablası 0.5mm 1.0mm 1 Bar Alüminyum Çerezli Tablası
| Ürün Adı: | Alüminyum Damalı Sac |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Öfke: | O-H112, T4, T8, T651 |
Morrir Alüminyum Yansıtıcı Yaprak Rulolar Sonlu cilalanmış yapraklar
| Kalınlık: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |

