Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
SGS Kaynak Boyalı Boyalı Alüminyum Rulo UV Dayanımlı
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Gıda 560Mpa H112 Temper için 5A02 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| anahtar kelime: | Gıda için Alüminyum Folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , Alüminyum Folyo Jumbo Rulo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folyo Alüminyum Ruloları jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulosu
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, folyo alüminyum rulolar, Alüminyum Folyo Rulo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
6061 Alüminyum Elmas Plaka 0.13 - 6.5mm Kalın Alüminyum Sırt Plakası
| anahtar kelime: | 6061 Damalı Alüminyum Levha, Alüminyum Sırt Plakası, 0.13-6.5mm Alüminyum Elmas Plaka |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Fabrika Fiyat Ahşap Tahıl Alüminyum Rulo Rulo Renk Kaplı Soğuk Haddelenmiş Rulo
| anahtar kelime: | Ahşap Tahıl Kaplı Alüminyum Rulo, Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000-7000 Serisi |
Ahşap Renk Kaplı Alüminyum Rulo 1050 3003 3004 3105
| anahtar kelime: | Ahşap Tahıl Kaplı Alüminyum Rulo, Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000-7000 Serisi |
3Bar 5Bar Alüminyum Damalı Levha 1050 Kaymaz Alüminyum Kabartmalı Levha
| anahtar kelime: | 1050 Damalı Alüminyum Levha, 1050 Alüminyum Kabartmalı Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Başvuru: | İnşaat, Döşeme, Buzdolabı, şarap dolabı, mutfak dolabı vb. |
Metal Yapı Alüminyum Folyo Rulo 3003 H46 Alüminyum Folyo Büyük Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Folyo Rulosu, H46 Alüminyum Folyo, Metal Yapı alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Genişlik: | 10mm ~ 1500mm |

