Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Mimari Dekorasyon 2.0mm Kırmızı Eloksallı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mobilya Açık Mavi 1000mm Genişlik T8 Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 3105 Renk Kaplı Alüminyum Rulo PE PVDF Boyalı
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çatı Yapımı İçin H112 Pe Pvdf Renk Kaplı Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
PE PVDF Boyama 6.0mm Renkli Alüminyum Levha Anti Alkali
| Ürün adı: | Renk (Kaplama) Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Özel Renkli Kabartma PVDF Kaplama Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Çap 50 - 240mm Alüminyum Çember 2 - 6mm Kalınlık 1050 3003 5052 Çin'den Üretici
| İsim: | alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Alüminyum folyo rulo 1235 3003 8011 8021 H14 Temper
| ALLOY: | 1235, 3003, 5052, 8011, 8021 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
| Genişliği: | 10-1500mm |
1 2 Boyut Folyo 4 Ekstra Derin Buhar Masa Çanakkale Alüminyum Buhar Masa Kızartma Çanakkale
| Adı: | Yarım büyüklükte ekstra derin buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| En büyük boyut: | 11¾" x 9½" |
6 inç yuvarlak mini turta tava 12 ons alüminyum folyo tavuk tavukları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Şekli: | yuvarlak |

