Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Led Kabuk Mutfak Gereçleri İçin Eloksallı Alüminyum Yuvarlak Daire
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Levha 4x8 Alüminyum Levha 2mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 5052 alüminyum levha , 2 mm alüminyum levha , 4x8 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Galvanizli Alüminyum Levha Rulolarda Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası, bobinlerde alüminyum çatı kaplama levhası, galvanizli alüminyum levh |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
6061 Alüminyum Levha 6mm 5mm Alüminyum Levha 4mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 4mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5083 H116 H321 Tekne Gemi İnşa Alüminyum Alaşımlı Levha Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 5083 h116 Alüminyum alaşımlı levha,Denizcilik derecesi alüminyum levha,5083 h321 Alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Elmas Sırt Plakası alüminyum sırt plakası 4x8 alüminyum baklavalı kalın sac levha
| Ürün Adı: | alüminyum basamak plakası 4x8,Alüminyum Elmas Basamak Plakası, Alüminyum Baklavalı Plaka Levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Üretici 5754 Alüminyum Rulo Rulo Fabrika Satış Fiyatı
| anahtar kelime: | 5754 Alüminyum Rulo Ruloları,5754 Alüminyum Rulo Ruloları Fiyatı, 5754 Alüminyum Rulo Üreticisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Toleranslar: | Müşterinin gereği olarak |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |

