Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Alüminyum Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Alüminyum Çatı Levhası
| Kelime: | alüminyum bobin alüminyum çatı kaplama levhası, rulo halinde alüminyum çatı kaplama levhası, alüminy |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tencere için 1050HO A3003 Alüminyum Daire Yuvarlak Disk Alüminyum Levha Tava Alüminyum Disk
| Ürün adı: | 1050HO alüminyum daire alüminyum, alüminyum levha tava, tencere için alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Tava Yapışmaz Pirinç Pişiriciler için Özel Alüminyum 25mm 30mm Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum 25mm disk, alüminyum disk pirinç ocaklar, tava yapışmaz için alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 Süblimasyon Alüminyum Yuvarlak Disk Levha Tencere Tencere için Alüminyum Çemberler
| anahtar kelime: | süblimasyon alüminyum disk, 1100 alüminyum daire, alüminyum daire 3003 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
1060 1070 H12 Aynalı Alüminyum Aydınlatma Yansıtıcı Alüminyum Levha Bobini Filmli
| Ürün Adı: | 1060 1070 H12 Aynalı Alüminyum Aydınlatma Yansıtıcı Alüminyum Levha Bobini Filmli |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Temperatör: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Yüksek Basınçlı İnce Alüminyum Şerit 1050 O 0.3x40mm 0.5x40mm 0.9x55mm 0.9x90mm
| Alaşım: | 1050 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yüksek Basınçlı İnce Alüminyum Şerit 1050 O Temper |
| Temperatör: | O-H112, vb |
Alüminyum yuvarlak plaka 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Mutfak malzemeleri
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Çapraz: | 90mm-1020mm (Müşteri Gereksinimleri) |
3005 3105 Alüminyum Trim Bobin Üretici Alaşımlı Kaplı Bobin Fiyatı
| anahtar kelime: | Can için Alüminyum Rulo, Alüminyum Levha Rulo, alüminyum alaşımlı rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Beyaz Alüminyum Bobin 3003 3004 3105 5005 ALüminyum Bobin Düzleştirme Kaplamalı
| Sınıf: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-8,0 mm |
T3 T8 1100 İnce Doku 4mm Alüminyum Şerit Bobin 15mm Genişlik
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

