Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha Rulo 2.0mm 3.0 Mm Alüminyum Levha 80mm X 200mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha, Alüminyum Levha 2.0mm, Alüminyum Levha 3.0 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
1000 Serisi 3000 Serisi Alüminyum Disk Disk Yuvarlak Alüminyum Çember
| Çiğ madde: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| öfke: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Yuvarlak Alüminyum Plaka 3003 DC Alüminyum Çember Aşçılık malzemeleri yapımı için
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Çap: | 80-1000mm |
T851 24x50 0.5mm 1070 Endüstriyel Alüminyum Şerit Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Boru için 25mm Genişlik 0.4mm Kalın 1050 İnce Alüminyum Şeritler
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Boru Yüksek Mukavemet İçin 2mm H26 1100 Saflıkta İnce Alüminyum Şeritler
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Elmas Levha Levhalar Alüminyum Kontrol Plakası 3mm 8x4 alüminyum baklavalı kalın sac
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 H22 Alüminyum Baklava Desenli Levha 1600mm Alüminyum Baklava Desenli Rulo/Bobin
| Ürün Adı: | Alüminyum Baklavalı Plaka , Alüminyum Baklavalı Plaka Levha , Alüminyum Elmas Plaka Döşeme |
|---|---|
| Marka: | Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
5 Bar Patern Elmas Alüminyum Kontrol Yaprak 5083 Çaplanmış Alüminyum Yaprak Üreticisi Çin'de
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |

