Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Alüminyum 6061 T6 Alüminyum 6063 alüminyum çatı kaplama levhası
| Kelime: | alüminyum 6061 t6 , 6063 alüminyum levha , alüminyum çatı kaplama levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Kiremit Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| Kelime: | Alüminyum Kiremit , alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Sac Levha 5052 Alüminyum Sac 0.7mm Özel Alüminyum Sac
| Kelime: | alüminyum sac özel , alüminyum sac 0.7mm , alüminyum sac levha 5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Süblimasyon Alüminyum Boşluklar Sac Rulo İmalatı Alüminyum Sac
| Kelime: | süblimasyon alüminyum levha , alüminyum sac imalat , Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3mm Alüminyum Levha 10mm Alüminyum Levha 5x10 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 3mm Alüminyum Levha, 10mm Alüminyum Levha, 5x10 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
İnce Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Levha 6061 T6 Alüminyum Levha
| Kelime: | İnce Alüminyum Levha , 8x4 Alüminyum Levha , 6061 T6 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Kağıdı 1100 1235 Alüminyum Konteyner Folyo Genişliği 1500mm
| anahtar kelime: | alüminyum folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , alüminyum folyo jumbo rulolar |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Kaplama Tavan için Alüminyum Levha 5083 7075 Alüminyum Levha Alaşımlı Finish
| Kelime: | alüminyum 5083 levha , alüminyum levha 7075 , alüminyum tavan şeritleri ve düz alüminyum şerit |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
20mm 0.3mm Kalın Alaşımlı 3003 H24 İnce Alüminyum Bobin Şerit Bant
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Özel Alüminyum Sac Alüminyum Çatı Kaplama Bobini
| Kelime: | oluklu alüminyum çatı kaplama , alüminyum sac özel , Alüminyum Çatı Kaplama Bobini |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

