Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ stamping aluminum circle ] eşleşme 38 Ürünler.
1000 Serisi 4.0mm H22 1060 İnce Metal Şeritler Alüminyum Levha
| Adı: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
Konteyner 380ml Alüminyum folyo Yemek Kutusu Kapağı Dörtgen / Yuvarlak
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kapasite: | 380 ml/11,8 ons |
2270ml Oval Alüminyum Folyo Akşam Yemeği Tabağı Balık Tencereleri Folyo Grilling BBQ Konteyneri
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| İşlem Türü: | Damgalama |
| Özel sipariş: | Kabul et. |
Eloksal Kaplama Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
PE PVC Kaplı 3105 İnce Alüminyum Şerit Rulo 0.5mm 2mm 3mm Kalın ppr Boru için
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Marka: | Yongsheng |
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
Ev 6 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 150m Kokusuz Ambalaj
| anahtar kelime: | 6 mikron alüminyum folyo , Alüminyum Folyo İthalatçıları , Ambalaj için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1LB Alüminyum folyo uzunluklu öğle yemeği kutusu - çok yönlü gıda kapı için tavuk
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 |
| Topla.: | 148x122 mm (5,83x4,80") |
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |

