Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ stamping aluminum circle ] eşleşme 38 Ürünler.
1060 Alüminyum Çember Yaprak lamba perdesine alüminyum yuvarlak plaka
| Sınıf/Alloy: | 1050, 1060, 1100, 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,3-6 mm |
Hammadde Alüminyum Çember 1100 Yapışkanlıktan Yoksun Pot Pan için
| Alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |
Kesme Diskleri Alüminyum 1050 1060 1100 3003 Alüminyum Çember Çember Aşçılık malzemeleri ve lambalar için
| Alaşım: | 1000 ve 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O/H111/H112 H12/H22/H32 H16/H26/H36, vb. |
| Çapraz: | 80-1000mm |
1060 1100 yüksek kaliteli alüminyum yuvarlak levha yıkama lavabo lambası mutfak malzemeleri için H14
| Alloy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 90mm-1020mm (customer requirements) |
1060 1050 Işık ve lamba endüstrisi için mükemmel yansıtıcı özelliklere sahip yüksek kaliteli alüminyum diskler H14
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, vb. |
| Çapraz: | 90mm-1010mm (Müşteri Gereksinimleri) |
1060/3003 Alaşımlı Alüminyum Diskler, Kızartma Tavası/Pirinç Pişirici Tencere için Korozyona Dayanıklı
| Alaşım: | 1050,1060.1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 vb. |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Çap: | 50mm-1200mm (Müşteri Gereksinimleri) |
3000 Serisi 3003 Alüminyum alaşımlı yemek malzemeleri için daire ve disk
| ALLOY: | 3003 |
|---|---|
| öfke: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Kalınlığı: | 0,13 mm-6,5 mm |
Endüstriyel Aydınlatma İçin Alaşım 1060 Derin Çekilmiş Alüminyum Yuvarlak Daire Düz
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 1050 1100 1070 3003 H12 H14 Alüminyum Disk Çember Pot Yüksek Çekim Gücü
| Adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Sınıf: | 1060 1050 1100 1070 3003 |
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
3mm Alüminyum Şerit Bobin 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Alüminyum Şerit Bobin
| İsim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

