Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ stamping aluminum circle ] eşleşme 38 Ürünler.
Parlak Alüminyum Ayna Levhası Yüksek Yansıtıcı Alüminyum Yansıma Levhası
| Ürün Adı: | cilalı alüminyum ayna levhası, ayna alüminyum levhası, yansıtıcı alüminyum levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 3003 Alüminyum Levha, Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha, 5083 6061 Alüminyum Le |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3105 3003 H14 Alüminyum Levha Levha 1.2mm 4mm 7mm 16mm Kalınlığında Alüminyum Levha Trafik İşaretleri İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14 , 3105 alüminyum levha , trafik işaretleri için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14 Alüminyum Levha Sac 1.2mm 4mm 7mm 12mm Kalınlık 4x10
| anahtar kelime: | 4x10 alüminyum levha, 7 mm kalınlığında alüminyum levha, 12 mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Tek kullanımlık gıda sınıfı alüminyum folyo tava 300 ml dikdörtgen kap
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Atıştırmalıkların, garnitürlerin, sosların, tatlıların vb. ambalajlanması. |
8 " x 8 " kare 1350 ml kapaklı alüminyum folyo tava
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| Kullanımı: | barbekü |
| Boyut: | 204x204x51mm |
1070 6061 6063 Sıcaklık Alıcıları ve Değiştiricileri İçin Alaşım Alüminyum Çizgi Bobini
| ALLOY: | 6060 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | Ç,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Kalınlığı: | 0,1-6,0 mm, özelleştirilmiş |
3004 Pil Alüminyum Folyo Rulo 45 Cm 3004 Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | pil alüminyum folyo , alüminyum folyo 3004 , rulo halinde alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1050 1060 1070 Alüminyum Sac 0.5mm 2mm Plaka Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum plaka 1050,1100 alüminyum plaka,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

