Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ rectangular aluminum foil container ] eşleşme 62 Ürünler.
Gıda ambalajı için plastik kapağı olan 450ml ve 800ml teneke folyo tepsileri
| Kullanımı: | Yemek paketleme |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| OEM: | Kullanılabilir |
Alüminyum Folyo Pans 21x13 Tam Boy Steam Pans Alüminyum Folyo Platerler
| Adı: | Dikdörtgen Folyo Kaplar |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
9g 850ml Yemek pişirme için uzun uzun alüminyum folyo servis tabakası
| Malzeme: | 3003 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Boyut: | 195x145x55mm |
3003 3004 8011 Kapaklı Tek kullanımlık alüminyum folyo kavanoz
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| Tipik Şekil: | Yuvarlak, özelleştirilebilir |
| Boyut: | 200+ Boyut Özelleştirilebilir |
Gıda sınıfı Tek kullanımlık alüminyum folyo Gıda konteyneri Alüminyum Tepsisi Dikdörtgen Alüminyum folyo plakaları
| Adı: | Re 130 (F0/8325) |
|---|---|
| Hacim: | 260ml |
| Ağırlık: | 2-4G |
Konteyner 380ml Alüminyum folyo Yemek Kutusu Kapağı Dörtgen / Yuvarlak
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kapasite: | 380 ml/11,8 ons |
Sıcak ve Soğuk Kullanım Gümüş Folyo Tepsisi Alüminyum folyo Gıda Konteyneri
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Tavası |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| ALLOY: | 8011 3003 |
Tek kullanımlık BBQ Takeaway Foil Pans Tin Box Barbekü Alüminyum Foil Öğle Yemeği Kutusu
| Türü: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Kullanımı: | Baking . pişirme Kitchen.restaurant Mutfak.restoran |
50 kalibreli BBQ Alüminyum folyo kızartma tava kızartma teneke folyo tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Kavurma Tavası |
|---|---|
| Ağırlık: | 11,0 lb |
| Genişliği: | 14 inç |
Yarım Yapraklı Pasta Taşı Alüminyum Tepsiler 1 2 Yapraklı Pasta Taşı Tek kullanımlık fırın
| Ürün Adı: | Yarım Sac Kek Kalıbı |
|---|---|
| Boyut: | 324x263x40mm |
| Ağırlık: | 27g |

