Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ rectangular aluminum foil container ] eşleşme 62 Ürünler.
Orta Buharlama 15cm Alüminyum folyo tabakları, balık ızgaraları için
| Malzeme: | 3003 8000 |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| şekli: | dikdörtgen |
Tek kullanımlık gıda sınıfı alüminyum folyo tava 300 ml dikdörtgen kap
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Atıştırmalıkların, garnitürlerin, sosların, tatlıların vb. ambalajlanması. |
Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu kırışıklık - ücretsiz kapak alüminyum folyo götürülebilir ambalaj kutusu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,03-0,2 mm |
| Renk: | Gümüş, altın, özelleştirilmiş |
20ft uzunluklu alüminyum gıda folyo konteyneri folyo kapağı olan tek kullanımlık folyo tepsileri
| Ürün Adı: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Boyut: | 185x135x50mm |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |
Alüminyum folyo pişirme tepsisi Tek kullanımlık fast food kutusu götürülebilir kap
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Fırın Tepsisi |
300ml 1000ml Gümüş Teneke Folyo Servis Trys Gıda Paketleme Folyo Kapaklı Kapaklı Kapak
| Hammadde: | Alüminyum folyo 3003, 3004 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Şekli: | Dikdörtgen |
Alüminyum folyo tepsisi plaka folyo tencereleri gıda ambalajı için kap
| Çiğ madde: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,015-0,2 mm |
Fırında pişirme pastası yapışmaz tek kullanımlık dikdörtgen alüminyum pasta kapı ekmek
| Adı: | Fırında pişirme pastası yapışmaz tek kullanımlık dikdörtgen alüminyum pasta kapı ekmek |
|---|---|
| Çiğ madde: | Alüminyum folyo 3003 |
| Şekli: | Dikdörtgen |
1000ml Alüminyum Folyo Tencere 8011 Yemek Alüminyum Folyo Kapaklı Fırın Kapak
| Boyut: | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
|---|---|
| şekli: | dikdörtgen |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |

