Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ rectangular aluminum foil container ] eşleşme 62 Ürünler.
300ml Tek kullanımlık alüminyum folyo tavuk, dikdörtgen yiyecek paketleri kapaklı teneke folyo konteyneri
| Adı: | 300ml Tek kullanımlık alüminyum folyo tava dikdörtgen paket servisi |
|---|---|
| Boyut: | 130x100x42mm |
| Ağırlık: | 3G ila 12g |
Yarım büyüklükte tek kullanımlık alüminyum folyo tavukları yemek pişirme plastik kapağı olan alüminyum folyo tepsisi
| OEM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Özellik: | çevre dostu |
| Kullanımı: | Yemek paketleme |
3. Ev içi alüminyum folyo ambalajı için kapağı olan folyo tabak
| şekli: | dikdörtgen |
|---|---|
| OEM: | Kullanılabilir |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
Sıcak ve Soğuk Dörtgen Alüminyum Lasanya Tepsisi Tek kullanımlık Alüminyum Folyo Lasanya Tepsisi
| Malzeme: | %99 Saf Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003 3004 8011 |
| Topla.: | 429x319mm |
Tekrar kullanılabilir Ekolojik dostu Alüminyum folyo tavası 20 - 200mic Kalınlığı 2.25lb
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 8011 H22, Gıda Sınıfı |
|---|---|
| Türü: | Alüminyum folyo kap/alüminyum folyo tava/alüminyum folyo tepsi |
| Aliminyum folyo: | %99,7 saf alüminyum |
280 ml 300 ml Havacılık Alüminyum Folyo Yemek Konteyneri Uzun Fırın Güvenli
| Ürün Adı: | 280ml 300ml Havayolu Alüminyum Folyo İkram Contianer |
|---|---|
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
| Boyut: | 135*120*34mm |
Çeşitli Boyutlarla Alüminyum Tencere Konteyneri OEM Erişilebilir
| Kalınlığı: | 0,02-0,04 mm |
|---|---|
| Özellik: | çevre dostu |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
Foliya Gıda Paketleme Alüminyum Foliya Tepsisi Gümüş PET Dörtgen Kabul Edildi
| Raw Material: | Aluminum Foil 8011 |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Color: | Silver |
D272-44 Yumuşak Duvar Folyo Konteyneri 44 oz Fırına Güvenli Gıda Konteyneri
| Adı: | D272-44 Düz Duvar Folyo Kabı |
|---|---|
| Türü: | Konteyner |
| Üst Beden: | 254x155x55mm |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |

