Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf aluminum painted coil ] eşleşme 87 Ürünler.
Alüminyum Altın Levhalar 0.6mm Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| Anahtar kelime: | renkli kaplamalı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| Öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
5052 Mavi Renkli Kaplama Alüminyum Bobine PE Çatı Plakeleri için PVDF 0.6mm
| Alaşım/Sınıf: | 1060, 3003, 5052, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Dayanıklılık: | ±1% |
PE PVDF Boyalı Alüminyum Sac Levha Bobini 3003 3105 3.0mm 1600mm
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 100-1600mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
PE PVDF Boyama 6.0mm Renkli Alüminyum Levha Anti Alkali Renk Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk (Kaplama) Alüminyum Rulo/Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000Serisi, 3000Serisi, 5000Serisi, 6000Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Parlak ve Renkli İç Dekorasyon için PE PVDF Kaplama Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo/Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000Serisi, 3000Serisi, 5000Serisi, 6000Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
0.36mm afrika alüminyum çatı kiremiti renk kaplı alüminyum rulo korozyona dayanıklı
| Alaşım/Sınıf: | 3009 5008 6005 9005 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.27 0.29 0.30 0.36 0.45 0.46 mm |
Renkli kaplı alüminyum bobin 3000 Serisi Renkli PE PVDF Toptan Satış
| bobin kimliği: | 200/300/400/500, vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1600mm |
| Parlak: | Mat, Parlak, Yüksek Parlak |
Boyalı PE PVDF 1060 3003 3004 5052 Yapı Malzemesi İçin Renkli Kaplı Alüminyum Rulo
| Kaplama: | PE, PVDF |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| genişlik/uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
3003 3004 3005 Dayanıklı Renkli Kaplı Alüminyum Bobin Rulo Çukur Bobini İçin
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |
Ahşap Tahıl Alüminyum Levha PE PVDF Boyalı Alüminyum Renkli Kaplama Levha
| anahtar kelime: | ahşap tahıl alüminyum levha , pvdf kaplama alüminyum levha , alüminyum renkli kaplama levhası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

