Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf aluminum painted coil ] eşleşme 87 Ürünler.
Renkli Kaplanmış Alüminyum Rulo 3003 3004 Boyalı 5052 Eloksallı 3.0mm
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-3,0 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
Alüminyum bobinleri Alüminyum bobin ruloları Renk kaplı Alüminyum bobinleri Yaprak metal ruloları
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
Polyester kaplı boyalı alüminyum bobini / Yüksek Kalite 0.25-1.8mm alüminyum bobini boyalı
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
0.2mm-0.8mm 5052 5005 5083 5086 H12 Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1xxx 3xxx 5xxx Serisi Boyalı Alüminyum Bobin 1.0mm Kanal Mektupları için Renk Kaplı Alüminyum Bobin Rulosu
| anahtar kelime: | renkli alüminyum bobin, renkli kaplamalı alüminyum bobin, renkli alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Ahşap Renk Kaplı Alüminyum Rulo 1050 3003 3004 3105
| anahtar kelime: | Ahşap Tahıl Kaplı Alüminyum Rulo, Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000-7000 Serisi |
6.0mm 1100 H24 Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
OEM ODM 6mm 5000 6000 Serisi Ön Boyalı Alüminyum Levha
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
10mm - 1600mm T3 T8 3105 Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Glass Spacer Zebra Çizgili 1500mm Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

