Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pvdf aluminum painted coil ] eşleşme 87 Ürünler.
3003 3004 3005 İnşaat sektöründe perde duvarlar ve tavanlar için renk kaplı alüminyum rulolar H14 H24
| Alaşım: | 3003, 3004, 3005, seri, vb. |
|---|---|
| Temper: | H14, H24, etc |
| Kalınlık: | 0.2-6mm, vb. |
Asansör Duvarı İçin 1000mm 1600mm 0.35mm Kaplamalı Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3105 3005 PE Renkli Kaplamalı Ahşap Tahıl Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Rolling Gate Korozyon Direnci İçin 24 İnç Beyaz Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Basılı metal levha kaplı alüminyum bobin 3003 3104 3105 H16 4 x 8 bobin rulo
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
İnşaat için 10mm Genişlik 0.3mm Kalın Ön Boyalı Alüminyum Levha PE PVDF
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
Logo Custom ile 1600mm 5052 Kaplamalı Alüminyum Sac Rulo Rulo
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 Büyük Duvar için kaplı alüminyum bobin ACP 0.5x1200mm 0.6x1200mm
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,2 mm - 3,0 mm |
3003 H14 Mill Finish Çatı ve Oluk İçin Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mobilya Açık Mavi 1000mm Genişlik T8 Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

