Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum coil 1050 ] eşleşme 322 Ürünler.
0,1 - 3,0 mm Alüminyum Rulo Şerit Eloksal 1060 1100 3003 8011
| Kalınlık: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
İzolasyon 1060 3003 3004 Alüminyum Bobin Derisi 0.45mm 0.5mm Boru Paketleme için
| Alaşım: | 1050/1060/1100/3003/3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O - H112 |
| Kalınlığı: | 0.1-300mm |
1060 1100 Mill Finish Alüminyum Bobin Şeridi H112 0.2mm Kalınlık
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
Parlak Alüminyum Ayna Yüzeyli Levha Rulo 10mm Giydirme İçin
| Alaşım / Sınıf: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
|---|---|
| Öfke: | O ~ H112 |
| kalınlık: | 0.1-10MM |
Alüminyum Oluk Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Toz Boya Eloksallı 1050 1060 1070 1100 Alüminyum Sac Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
3105 6061 alüminyum bobin 8011 alüminyum bobin 1070 Alüminyum Bobin
| Kelime: | 8011 alüminyum bobin, Alüminyum Bobin 6061, 3105 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm Alüminyum Rulo Rulo Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 8011, alüminyum bobin 3003, alüminyum bobin rulosu |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
alüminyum bobin fiyatı Oluk için Alüminyum Kanal Mektubu Bobin Alüminyum Bobin
| Kelime: | oluk için alüminyum bobin, alüminyum kanal harf bobini, alüminyum bobin fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

