Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum coil 1050 ] eşleşme 322 Ürünler.
Parlak Alüminyum Ayna Levhası Yüksek Yansıtıcı Alüminyum Yansıma Levhası
| Ürün Adı: | cilalı alüminyum ayna levhası, ayna alüminyum levhası, yansıtıcı alüminyum levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Üretici 5754 Alüminyum Rulo Rulo Fabrika Satış Fiyatı
| anahtar kelime: | 5754 Alüminyum Rulo Ruloları,5754 Alüminyum Rulo Ruloları Fiyatı, 5754 Alüminyum Rulo Üreticisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Toleranslar: | Müşterinin gereği olarak |
Alüminyum Rulo Levha 5754 5052 5083 6061 6083 Alüminyum Alaşımlı Levha 8 x 4 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 8 x 4 alüminyum levha , alüminyum levha 5754 , alüminyum bobin levha 5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Ayna Cilası Alüminyum Levha Rulo Ayna Cilası Alüminyum Levha Rulo Şeridi
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Rulo , Ayna Cilası Alüminyum Levha , Alüminyum Levha Rulo Şeridi , Alüm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Polyester kaplı boyalı alüminyum bobini / Yüksek Kalite 0.25-1.8mm alüminyum bobini boyalı
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
Kaplı Alüminyum Bobin Alüminyum Yaprak Rulo Fabrikası PE PVDF Renkli Kaplı Alüminyum Bobin ACP için
| Ürün Adı: | Renkli alüminyum bobin rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| Temperatör: | O-H112, vb |
3003 H18 Alüminyum bobin 0,5 mm x 1220 mm Bal çekirdeği yaprak kullanımı için
| Alaşım/Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.1-300mm |
3003 Büyük Duvar için kaplı alüminyum bobin ACP 0.5x1200mm 0.6x1200mm
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,2 mm - 3,0 mm |
Alüminyum Rulo 3105 1050 1060 1070 1100 3003 5052 Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 3105, Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu, alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
1050 H18 Alüminyum Bobin 3105 O Çatı için 0.3mm-6mm sıcaklık 1000mm-1500mm genişlik
| Adı: | 1050 H18 Alüminyum Bobin 3105 o Temper |
|---|---|
| Temperatör: | O - H112 |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-8,0 mm |

