Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum coil 1050 ] eşleşme 322 Ürünler.
Çatı Kaplama Alüminyum Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Beyaz Alüminyum Bobin 3003 3004 3105 5005 ALüminyum Bobin Düzleştirme Kaplamalı
| Sınıf: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-8,0 mm |
3105 H18 Led Lamba için 5.0mm Ip65 Alüminyum Bobin Şeridi
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
19mm 50mm 1000 Serisi İnce Alüminyum Şeritler 1050
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 3003 1.5/2.0/3.0mm*1200mm Isıtma Alüminyum bobini
| Alüminyum alaşımı: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
1000 Serisi Kaplama Alüminyum Bobin Şeritleri 3D Kanal Mektup İşaretleri İçin
| Alaşım kalitesi: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
Alüminyum Şerit Kesme 0.2 0.3 0.4 0.5 0.6 3.0mm Damgalama 1060 Alüminyum Bobin
| Alüminyum alaşımı: | 1060 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
1100 Alüminyum Bobin Endüstriyel Sınıf Saf 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
5.5mm Ayna Cilalı Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mühendislik Makineleri için Kaynak T8 1060 Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Şeritler |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

