Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ diamond plate sheets ] eşleşme 110 Ürünler.
Custom1xxx 3xxx 5xxx 1.0mm Elmas Çubuklu Alüminyum Çerezli Yaprak Kesme Kaynak Hizmetleri
| Ürün Adı: | Elmas Kabartmalı Alüminyum |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
1060 1070 PE PVDF Kaplama Elmas Portakal Kabuğu Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| Kalınlık: | 0,15 mm-5,0 mm |
2mm 4x8 Alüminyum Yaprak Araç için elmas Alüminyum kareli plaka
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Kalınlığı: | 0,1 mm - 260 mm |
3003 5052 5083 6061 Kayma Karşıtı Elmas Şablon Alüminyum Çıkış Plağı Alüminyum Metal
| Anahtar kelime: | Kaymaz alüminyum plaka |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
Alüminyum Zemin Plakası alüminyum 5 bar eşik plakası alüminyum eşik plakası
| Kelime: | Alüminyum Zemin Plakası, Alüminyum Sırt Plakası, Alüminyum 5 Bar Sırt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
alüminyum baklavalı kalın sac 5 bar 1000 Alüminyum Baklavalı sac ve sac ağırlığı
| anahtar kelime: | baklavalı alüminyum sac 5 bar 1000,alüminyum baklavalı sac 1000,Alüminyum Baklavalı Sac Ve Levha Ağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Stuko Kabartmalı Alüminyum Levha Rulo 1000-6000 Serisi 1.0-1.5mm
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
Beş Çubuk Kabartmalı Alüminyum Levha 3003 3103 Damalı Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Kabartmalı Alüminyum Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
3Bar 5Bar Alüminyum Damalı Levha 1050 Kaymaz Alüminyum Kabartmalı Levha
| anahtar kelime: | 1050 Damalı Alüminyum Levha, 1050 Alüminyum Kabartmalı Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Başvuru: | İnşaat, Döşeme, Buzdolabı, şarap dolabı, mutfak dolabı vb. |
5052 3000 Serisi 5 bar alüminyum eşik plakası 2mm alüminyum baklavalı kalın sac
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

