Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ diamond plate sheets ] eşleşme 110 Ürünler.
Alüminyum Elmas Sac Levha Alüminyum Kontrol Levha Alüminyum Damalı Levha Kalınlığı
| Kelime: | alüminyum baklavalı kalın sac , alüminyum elmas sac levha , alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
Elmas Alüminyum Levha Alüminyum Damalı Levha Delikli Alüminyum Levha
| Kelime: | Delikli Alüminyum Levhalar , Elmas Alüminyum Levha , Alüminyum Damalı Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi,5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
5 Bar Patern Elmas Alüminyum Kontrol Yaprak 5083 Çaplanmış Alüminyum Yaprak Üreticisi Çin'de
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
3003 H22 Elmas Yapraklı Metal ️ Alüminyum Elmas Yapraklı Kargo Releri
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize Uygun Ahşap Palet Ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
5754 5083 5052 Alüminyum Çerezli Yaprak 3003 3105 Alüminyum Çizelge Plakası
| Malzeme: | Alüminyum Damalı Sayfa |
|---|---|
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Kabartmalı Alüminyum Levha Fiyatı 1060 H24 3003 5052 Damalı Kabartmalı Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm-10 mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Alüminyum elmas levhası 1060 1100 3003 5052 5754 Alüminyum kontrol levhası
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
OEM ODM Alüminyum Çekleme Tablası Renkli 5083 3105 Elmas Deseni Alüminyum Çıkartma Yaprak Yeşil Mavi Sarı
| Ürün Adı: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Marka: | YONGSHENG |
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx Serisi Elmas Kabartmalı Alüminyum Baklavalı Sac 1.5mm Alüminyum Basamak Plakası
| anahtar kelime: | Elmas Kabartmalı Alüminyum , Alüminyum Baklavalı Plaka , Alüminyum Sırt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum |
Elmas Alüminyum Levha / Alüminyum Damalı Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Elmas Alüminyum Levha , Alüminyum Damalı Desenli Levha , Kabartmalı Delikli Alüminyum Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |

