Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ diamond plate sheets ] eşleşme 110 Ürünler.
Fabrika Yüksek Kalite 5000 Serisi Alüminyum Elmas Çerezli Plakası Çizilmiş Alüminyum Elmas Yaprak
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
O-H22 Alüminyum Checker Elmas Levha 0.1 - 20mm
| Alaşım: | 1 3 5 6 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | 0,1-20 mm |
| genişlik/uzunluk: | senin gereksiniminiz gibi |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
5052 5754 Elmas Alüminyum Levha / Baklava Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Sac
| Seviye: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
3000/5000 Serisi Çinli Üretici Tedarik 5 Bar & Elmas Alüminyum Kontrol Plağı Alüminyum Yaprak
| Anahtar kelime: | Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha , Renk Kaplamalı Kabartmalı Alüminyum Levha , kabartmalı alüminyum |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Delme Kabartmalı Alüminyum Levha Değirmen Kenar Elmas
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
3003 6061 Alüminyum Baklavalı Plaka Alüminyum Elmas Desenli Yüzeyli Plaka 5 Bar Kabartmalı Kaymaz Desenli Elmas Levha
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 5754 6061 Alüminyum Baklava Desenli Levha Alüminyum Kareli Levha Alüminyum Sac
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Kabartmalı Elmas Alüminyum Levha 5754 5052 Alüminyum Baklavalı Levha 1050 3003 Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Anahtar kelime: | kabartmalı elmas alüminyum levha, Alüminyum Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |

