Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum sheet circle ] eşleşme 393 Ürünler.
Ücretsiz Örnek Kalınlığı 0.15mm-600mm Alüminyum Elmas Plak Plak Alüminyum Plak Çekmeli Alüminyum Plaklar
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Levhalar , Alüminyum Kontrol Plakası , Fırçalanmış Alüminyum Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
5754 Alüminyum Levha 5 Bar 5mm 4x8 Levha Alüminyum Elmas Levha Kabartma Alüminyum Levha Rulo
| Ürün Adı: | 4x8 levha alüminyum elmas plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.25mm 0.35mm Alüminyum Elmas Levha Levha T351 T851 Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3mm Kabartmalı Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Damalı Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Güneş Parabolik Yansıtıcı Bobin Tablası için Polatlı Ayna Bitirme Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Şekli: | Levha, Bobin, Daire |
| Genişlik: | 10-1500mm |
2mm 3mm 4mm Alüminyum Yaprak Denizcilik Kaliteli Alaşım 6063 6061 Alüminyum Plak
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | T6, T651, T4, T851, vb. |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
Özelleştirilmiş 1050 1060 1100 Alüminyum Yaprak Sıcak Dolaştırılmış DC Malzeme Süreci Aşçı ve Endüstriyel Uygulamalar için İdeal
| Uygulamalar: | Tencere, Mutfak Gereçleri, Trafik Sinyalleri vb. |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
| Teknik: | CC/DC |
A5052 H32 Alüminyum Levha Kanal Yat Gövdeleri İçin Ön Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

