Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum sheet circle ] eşleşme 393 Ürünler.
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 Alüminyum Levha 5 Bar 5mm 4x8 Levha Alüminyum Elmas Levha Kabartmalı Alüminyum Levha Rulo
| Ürün Adı: | 4x8 sac alüminyum elmas plaka,5754 alüminyum levha 5 bar 5mm,kabartma alüminyum sac rulo |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
Eloksallı Alüminyum Levha 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| Kelime: | Eloksallı Alüminyum Levha , 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Alüminyum Levha , Tencere ve Işıklar İçin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kanal Mektubu için Renkli Boyalı Alüminyum Levha ve Alüminyum Bobin
| Anahtar kelime: | Renkli Boyalı Alüminyum Levha , Renkli Boyalı Alüminyum Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Kalınlık 0,1 mm ila 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum Levha Bobin 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Anahtar kelime: | 0.1mm ila 6.0mm alüminyum sarmal, H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum levha/sarmal,1xxx ¢6xxx alüminyum sa |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Çatı Kaplama için Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Çatı Kaplama için Alüminyum Levha Rulo , Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Rulo Şeridi , 1050 |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Alüminyum Levha Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ön Boyalı Alüminyum Rulo Renk Kaplı Alüminyum Rulo Boyalı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Ön Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , Boyalı Alüminyum Levha Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1050 1100 Pvc Boyalı Kaplama Renkli Alüminyum Levha Renkli Oluk İçin Kaplı Bobin
| anahtar kelime: | pvc kaplı alüminyum levha, alüminyum kaplı bobin oluğu, alüminyum renkli kaplamalı bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

