Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum sheet circle ] eşleşme 393 Ürünler.
5.0mm 3003 H14 Kabartmalı Alüminyum Levha 6061 5052 Portakal Kabuğu Denetleyicisi
| Ürün adı: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
12mm 20mm Kalın Alüminyum Levha Alüminyum Kalın Levha 6061-T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061-t6 alüminyum levha , alüminyum kalın levha , alüminyum levha 20 mm kalınlığında |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Kalın Alüminyum Levha 3003 H14 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tencere Alüminyum Disk 1050 1060 Alüminyum Yuvarlak Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire , çin alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Endüstriyel Aydınlatma İçin Alaşım 1060 Derin Çekilmiş Alüminyum Yuvarlak Daire Düz
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pot 1050 1060 1100 H14 için Yuvarlak Alüminyum Disk Levha Daire 6.5mm
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal, Parlatma, Kaplama vb. |
1100 3003 Tencere için Alüminyum Yuvarlak Daire Disk Disk
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 Alaşımlı Alüminyum Yuvarlak Daire / Disk 0.4mm Diskler Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk,0,4 mm alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
350mm Kalınlık AA1100 Alüminyum Levha Bobin Kaplı Yüzey
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1100 Alüminyum Rulo 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

