Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum laminate film ] eşleşme 70 Ürünler.
AL/PET Alüminyum folyo laminasyonlu poliester film alaşımı 8079 Gümüş Mavi Bakır Renklerinde Kablo Koruma/Kanal Tel için idealdir
| Çekme Dayanımı: | ≥50MPa |
|---|---|
| Malzeme: | AL+PET+EMAA |
| Öfke: | Yumuşak |
Alüminyum Plastik Kompozit Film AL+PET Bal çekirdeği katmanlı yalıtım Su geçirmez
| Renk: | Özel Desen |
|---|---|
| İD: | 38/53/76/152mm |
| OD: | ≤700mm |
Laminasyon ve Gıda Ambalajı 0.006-0.2 mm kalınlığında alüminyum folyo rulo ve işleme servisi işleme için ideal
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Sertifikalı Alüminyum folyo rulo alaşım malzemesi Gıda ambalajı yalıtım ve endüstriyel için kesme hizmeti ile
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Alüminyum folyo rulo Alüminyum folyo kabarcık beyaz PE film kalınlığı 0.006 0.2 mm Güçlü esnek koruyucu katman
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Alaşımlı Renk Kaplı PE PVDF Alüminyum Bobin 3003 3005 Metal Rulo
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
| bobin kimliği: | gereksinimlerinize göre |
Boyalı PVDF Renk Kaplı PE Alüminyum Bobin 1060 3003 3004 5052
| kaplama: | PE, PVDF, |
|---|---|
| bobin kimliği: | gereksinimlerinize göre |
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
Altın Alüminyum Folyo Öğle yemeği Kutusu 450ml 600ml Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
Siyah yapıştırıcı alüminyum poliester laminasyon kanalı PET+HDPE+VMPET filmi
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Çiğ madde: | PET+HDPE+VMPET |
| İD: | 76 mm |
Çifte poliater PET filmi ve yalıtım için alüminyum folyo laminatı su geçirmez
| Renk: | Mat siyah |
|---|---|
| Yapı: | PET+AL+PET |
| İD: | 76/152 mm |

