Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum laminate film ] eşleşme 70 Ürünler.
Alüminyum Folyo Alüminyum Konteyner Folyo Filmi Jumbo Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum kap folyo filmi jumbo,özel alüminyum folyo,alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıt
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, alüminyum folyo 3004 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 1500mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Kağıdı 1100 1235 Alüminyum Konteyner Folyo Genişliği 1500mm
| anahtar kelime: | alüminyum folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , alüminyum folyo jumbo rulolar |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5 \ 6 Serisi Alüminyum Folyo Ruloları Ev Endüstriyel Bant Folyo 1600mm
| İsim: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
3 bölme Dörtgen Alüminyum folyo tabak Düz kapağı olan tek kullanımlık gıda kabı
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,06 mm |
8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Rulo İlaç Ambalajı için 0.2mm
| Anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Paket için Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda 560Mpa H112 Temper için 5A02 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| anahtar kelime: | Gıda için Alüminyum Folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , Alüminyum Folyo Jumbo Rulo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5a02 8006 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Korozyon Önleyici
| anahtar kelime: | 8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, FoodPackage için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |

