Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum laminate film ] eşleşme 70 Ürünler.
Mutfak için Korozyon Direnci 11 Mikron Alüminyum Folyo Bobin
| anahtar kelime: | 7 mikron alüminyum folyo, folyo kağıt alüminyum folyo, mutfak için alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Kapları için Ton Başına Kağıt Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı 35 Mikron Alüminyum Folyo
| Anahtar kelime: | 35 mikron alüminyum folyo, alüminyum folyo rulo fiyatı, Gıda Kapları için alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8006 8011 8021 8079 Alüminyum Folyo Kağıt Rulo Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo , Alüminyum Folyo Kağıt Rulosu , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 500mm Medikal
| Anahtar Kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli Mutfak Folyo Kağıdı
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | O, H12, H14, H18, H24, H22, vb. |
| Kalınlık: | 12 mikrofon |
8011 H24 10mic Kalınlıklı Alüminyum Folyo Depo Folyo Jumbo Roll Paketleme için
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | H24 |
| Kalınlık: | 0.01mm |
Uzunluğu 30-600mm Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu >0.05mm Kalınlığı İhtiyaçlar için Mükemmel
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Yükseklik: | ≤120mm |
| Malzeme: | 3003 3004 8011 vb. |
Alüminyum folyo rul genişliği 10mm 1500mm Paketleme için özel
| Alaşım: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Kalınlık: | 5-9 mikron |
| Öfke: | O ~ H112 |
1000 3000 serisi dış mekan mimari renkli alüminyum bobinleri, renk on yıl dayanır, hafif ve çevre dostu
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |

