Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Tekne Gemisi İçin Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha levhalar, alüminyum levha rulosu, 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
Özel 1060 1050 1100 h14 h24 Alüminyum Alaşımlı Levha 2mm 3mm 12mm Trafik İşaretleri için Alüminyum Levha Rulo
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka levhalar,alüminyum levha rulo,1060 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Sınıf: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
0.8mm Alüminyum Baklavalı Plaka 3003 5052 5754 Kabartmalı Alüminyum Elmas Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
Lüks merdiven koltukları için 1000 3000 Serisi Alüminyum plaka Özel Boyutlar
| Alaşım: | 1000 3000 Serisi, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0,2-500 mm |
Bal çekirdeği paneli için alüminyum tabaka alt plaka 0.1 ila 2 mm yüksek dayanıklı özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1100, 3004, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | H19, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-2 mm |
4 X 8 Alüminyum Çerezli Yaprak Tablası 0.5mm 1.0mm 1 Bar Alüminyum Çerezli Tablası
| Ürün Adı: | Alüminyum Damalı Sac |
|---|---|
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
| Öfke: | O-H112, T4, T8, T651 |
5052 H36 Alüminyum Baklavalı sac 2mm Kalın Alüminyum Baklavalı sac 3mm
| Anahtar kelime: | Alüminyum Baklavalı Sac Levha 3mm, alüminyum baklavalı sac kalınlığı, 5052 H36 Alüminyum Baklavalı S |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
Alüminyum Baklavalı Sac 1050 1100 3003 5052 Alüminyum Kabartmalı Sac Buzdolabı Kullanımı İçin
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Alüminyum Levha Rulo Plaka 1060 1100 1050 Sanayi için Alüminyum Alaşım
| Kelime: | Alüminyum Levha Rulo , alüminyum levha 1050 , 1060 alüminyum alaşımlı fiyat |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
H112 Alüminyum Elmas Yapraklı Çerezli Plak 1060 3003 5754
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Levhalar , Alüminyum Kontrol Plakası , Fırçalanmış Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

