Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
5052 Alüminyum Levha 4x8 Alüminyum Levha 2mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 5052 alüminyum levha , 2 mm alüminyum levha , 4x8 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Hassasiyetli Renk Kaplı Alüminyum Bobin PE PVDF Alaşımı 6.5mm T851
| İsim: | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
1xxx To 8xxx H26 Mutfak Gereçleri İçin Alüminyum Yuvarlak Daire
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
1100 3105 5052 Alüminyum Elmas Plaka 4x8 8/1 Sac 2200mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1100,3105 alüminyum levha,5052 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
1060 Alüminyum Alaşımlı Alüminyum Levha 1050 H14 1100 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 1050,1100 alüminyum levha,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
O-H22 Alüminyum Checker Elmas Levha 0.1 - 20mm
| Alaşım: | 1 3 5 6 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | 0,1-20 mm |
| genişlik/uzunluk: | senin gereksiniminiz gibi |
5000 Serisi Alüminyum Disk 5052 5083 5005 5454 5754 Alüminyum Alaşım Çember
| ALLOY: | 5000 serisi, 5052 5083 5005 5454 5754 vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
| Çapraz: | 80-1600mm |
5052 H32 Alüminyum Alaşımlı Bobinler 1100 Alüminyum Bobin h24 alüminyum bobin
| Kelime: | 5052 h32 alüminyum alaşımlı bobinler , h24 alüminyum bobin , 1100 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

