Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy coil sheet 2mm ] eşleşme 329 Ürünler.
Gıda Ambalajı için 0.2mm 1100 3003 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 0.006 - 0.2mm Alüminyum Folyo , Rulolarda Alüminyum Folyo , çin alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1060 3003 3004 3005 5052 PVDF, PE Renkli Kaplama Alüminyum Bobin / Yaprak
| Alaşım/Sınıf: | 1060 1100 3003 3005 5052 |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-6,5 mm |
Ev / Tıbbi 0.006 - 0.2mm H112 için Endüstriyel Alüminyum Folyo Ruloları
| İsim: | Alüminyum Folyo Ruloları |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Genişlik: | 10mm ~ 1500mm |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Alüminyum bobinleri Alüminyum bobin ruloları Renk kaplı Alüminyum bobinleri Yaprak metal ruloları
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
3003 H14 H22 Kabartma Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin Dekoratif Oluk
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Işık Reflektörü 3004 3005 600mm 800mm Ayna Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Kağıt Folyo Levhalar Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulo , alüminyum kağıt folyo , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Çin Fabrikası 8011 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulosu, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, 8011 Alüminyum Foll Fiyatı |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

