Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy coil sheet 2mm ] eşleşme 329 Ürünler.
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
1060 H18 3003 H24 Perde Duvarı Rengi Alüminyum Bobin PE veya PVDF Kaplama
| Alaşım: | 1060 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | H18, H24, vb. |
| Kalınlığı: | 0,4-1,5 mm |
2mm Marine 5083 Alüminyum Levha 0.2mm Kalınlık
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm Kalınlığında Alüminyum Levhalar Trafik İşaretleri İçin Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Renk 0.2mm ila 6.0mm Oluk Alüminyum Rulo PE Polyester Kaplama
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ön Boyalı Alüminyum Rulo Renk Kaplı Alüminyum Rulo Boyalı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Ön Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , Boyalı Alüminyum Levha Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
3105 3003 H14 Alüminyum Levha Levha 1.2mm 4mm 7mm 16mm Kalınlığında Alüminyum Levha Trafik İşaretleri İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14 , 3105 alüminyum levha , trafik işaretleri için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
6mm 3mm 2mm 1.5mm 3003 5005 H34 5052 Römorklar İçin Alüminyum Sac Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar , römorklar için alüminyum levhalar , 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sıva Alüminyum Sac Rulo Oluk Rulo Alüminyum Rulo Kalınlığı
| Kelime: | oluk bobini alüminyum , alüminyum bobin kalınlığı , Alçı Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |

