Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy coil sheet 2mm ] eşleşme 329 Ürünler.
100mm Genişlik 0.2mm Kalın 3004 3003 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için Alüminyum Oluk Bobin Rulo Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 4mm Kalınlık 6061 T6 Alüminyum Levha 5052 5083 A6061 Alüminyum Alaşımlı Sac
| anahtar kelime: | 6061 alüminyum sac , alüminyum levha 5052 5083 6061 , 2 mm kalınlık 6061 t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Gıda Ambalajı için 0.2mm 1100 3003 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 0.006 - 0.2mm Alüminyum Folyo , Rulolarda Alüminyum Folyo , çin alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Oluk Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Kalın Alüminyum Sac Levha
| Anahtar kelime: | özel alüminyum levha,2mm 3mm kalınlığında alüminyum levha,4mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1060 Alüminyum Alaşımlı Alüminyum Levha 1050 H14 1100 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 1050,1100 alüminyum levha,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm Kalınlığında 5754 5083 Alüminyum Şerit Rulo T851 Aşınma Direnci
| Ürün adı: | Alüminyum Şeritler |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

