Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
1060 1100 yüksek kaliteli alüminyum yuvarlak levha yıkama lavabo lambası mutfak malzemeleri için H14
| Alloy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 90mm-1020mm (customer requirements) |
5A06 Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Sac Levha H112 5083 5052 5059
| Yüzey: | Kaplanmış |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Alaşım: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011,vb. |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Alaşımlı Alüminyum 5052 5083 5754 Levha Kalınlığı 4mm 25mm Alüminyum Levha Alüminyum Rulo Levha
| İsim: | Alüminyum Sac Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
PE PVDF Beyaz Alüminyum Oluk Bobin Ön Boyalı Renkli Kaplı Alüminyum Rulo Levha
| anahtar kelime: | renk kaplı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 3003 3004 5052 PE Pvdf Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Rulo Sac Rulo Şerit
| anahtar kelime: | Renkli Kaplı Alüminyum Bobin, renkli alüminyum bobin, boyalı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Alüminyum Altın Levhalar 0.6mm Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| Anahtar kelime: | renkli kaplamalı alüminyum bobin, beyaz alüminyum oluk bobini, önceden boyanmış alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| Öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1100 1050 h14 h16 h18 PE PVDF Boyalı Renk Kaplı Alüminyum Alüminyum Rulo Oluk İçin Rulo
| anahtar kelime: | Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , İnşaatlar için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
0.5-6mm Kalınlık Alüminyum Levha 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061 alüminyum sac , alüminyum levha 5052 5083 6061 , 2 mm kalınlık 6061 t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm Kalınlığında Alüminyum Levhalar Trafik İşaretleri İçin Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

