Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
7075 T651 Oluklu Alüminyum Levha Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , 7075 T651 Oluklu Alüminyum Levha , alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
Alüminyum Elmas Sac Levha Alüminyum Kontrol Levha Alüminyum Damalı Levha Kalınlığı
| Kelime: | alüminyum baklavalı kalın sac , alüminyum elmas sac levha , alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
Değirmen Bitmiş 3003 3105 3005 Alaşımlı Alüminyum Düz Levha 10mm 6mm 3 mm 1mm Kalınlık 4x8 Alüminyum Levha Fiyatı
| anahtar kelime: | Alüminyum Düz Levha , alüminyum levhalar 3 mm kalınlığında , alüminyum levha 1 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 3003 3004 3005 3105 |
Alüminyum Rulo Levha 5754 5052 5083 6061 6083 Alüminyum Alaşımlı Levha 8 x 4 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 8 x 4 alüminyum levha , alüminyum levha 5754 , alüminyum bobin levha 5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 H34 Alüminyum Alaşımlı Levhalar H32 H14 Hassas İşleme
| anahtar kelime: | 5052 Alüminyum Levha,H34 alüminyum levha,H32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm Kalınlık 6061 T6 Alüminyum Levha Sac 100mm Genişlik
| anahtar kelime: | 2 mm kalınlığında 6061 t6 alüminyum levha , 4 mm alüminyum levha , 6061t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kaplama Oluğu için Değirmen Bitmiş 3003 5005 Alüminyum Kalın Levha 2mm
| anahtar kelime: | alüminyum kalın levha , alüminyum levha 8 mm kalınlığında , 12 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
0.1mm 350mm Alüminyum Alaşımlı Levha Plakası 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| isim: | alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Küçük Alüminyum Çember Yaprak 1070 1060 1100 Alüminyum Metal Wafer
| Malzeme: | 1000 serisi, 3000 serisi |
|---|---|
| Çapraz: | 80-1000mm, özel |
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |

