Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium foil lunch box ] eşleşme 27 Ürünler.
3004 Alüminyum folyo yuvarlak gıda ambalajları için öğle yemeği kutusu konteyner kapağı
| Türü: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare, vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Uygulama: | Yemek paketleme |
Temper H14 Alüminyum Folyo Öğle yemeği kutusu için Kapaklı Gıda Sınıfı Satır Malzemesi
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| Uzunluk: | 30-600mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu kırışık embossing O Temperatör kalınlığı >0.05mm
| Yüzey Tedavisi: | Alüminyum Doğal Renk (İşlemsiz), Baskı, Renklendirme, Kaplama, Laminasyon |
|---|---|
| Yükseklik: | ≤120mm |
| Genişliği: | 30-600mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu Uzunluğu 30-600mm Genişi 30-600mm Konforlu ve hijyenik seçim
| Yüzey Tedavisi: | Alüminyum Doğal Renk (İşlemsiz), Baskı, Renklendirme, Kaplama, Laminasyon |
|---|---|
| Uzunluk: | 30-600mm |
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu konteynerleri Gereksinimler için ideal çözüm 3003 8011 Alaşım
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
| öfke: | Ç, H14 |
Altın Alüminyum Folyo Öğle yemeği Kutusu 450ml 600ml Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
Yemek Kutusu için Gıda Konteyneri Folyo 3003 3004 8006 8011 0.03-0.2 mm
| keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy gauge foil, Medium gauge foil, Light gauge foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
Alüminyum folyo konteyner kapağı H14 sıcaklığı ve ≤120mm yüksekliği için
| Yükseklik: | ≤120mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Alüminyum Doğal Renk (İşlemsiz), Baskı, Renklendirme, Kaplama, Laminasyon |
| Genişliği: | 30-600mm |
1LB Alüminyum folyo uzunluklu öğle yemeği kutusu - çok yönlü gıda kapı için tavuk
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 |
| Topla.: | 148x122 mm (5,83x4,80") |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |

