Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium foil lunch box ] eşleşme 27 Ürünler.
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
450 ml Alüminyum folyo konteyner Gıda ve fırın paketleme konteyneri
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Özel sipariş: | Kabul etmek |
Tek kullanımlık BBQ Takeaway Foil Pans Tin Box Barbekü Alüminyum Foil Öğle Yemeği Kutusu
| Türü: | Dikdörtgen |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Kullanımı: | Baking . pişirme Kitchen.restaurant Mutfak.restoran |
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
200 + Boyut Alüminyum folyo Gıda ambalajı Depolama konteyneri Alüminyum öğle yemeği kutusu
| Türü: | konteyner |
|---|---|
| En üstte.: | 227*178*32.5mm |
| Topla.: | 201*142*30mm |
Alüminyum folyo kapaklı teneke tabak
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| şekli: | kare, dikdörtgen |
| Kapasite: | 230ml 450ml 660ml 750ml 1000ml 1050ml 1350ml 1900ml |
5052 8011 Klima Fin Stoğu İçin Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo,5052 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda sınıfı 8011 Alınabilir tepsiler Gıda ambalajı Alüminyum folyo konteyner
| Türü: | Öğle yemeği kutusu konteyneri |
|---|---|
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
| Boyut: | 200+ Boyut Özelleştirilebilir |
Çin Fabrikası 8011 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulosu, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, 8011 Alüminyum Foll Fiyatı |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

