Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium foil lunch box ] eşleşme 27 Ürünler.
190ml Tek kullanımlık alüminyum yemek malzemeleri Alüminyum tek kullanımlık tepsiler folyo tavuk kapağı
| Ürün Adı: | Yarım Sac Kek Kalıbı |
|---|---|
| Boyut: | 4,49x3,7x1,26 inç |
| Ağırlık: | 2.75g |
30-600 mm Uzunlukta Bir Kez Alüminyum Folyo Gıda Paketleri İçin Gıda Kaplamaları
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Boyut: | 200+ Boyut Özelleştirilebilir |
Tepsi için Toptan 8 - 50 Mic Alüminyum Folyo 8011 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulo, Alüminyum Tepsi İçin Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Sınıfı 1070 1050 Alüminyum Folyo Rulo 0.2mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum folyo üreticileri , gıda kapları için alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo altın |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Jumbo Gıda Kapları İçin ID 76mm
| anahtar kelime: | Gıda Kapları için Alüminyum Folyo, alüminyum folyo rulosu altın, altın alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |
Gıda Kapları için Ton Başına Kağıt Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı 35 Mikron Alüminyum Folyo
| Anahtar kelime: | 35 mikron alüminyum folyo, alüminyum folyo rulo fiyatı, Gıda Kapları için alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Tek kullanımlık teneke folyo tepsileri Gıda ambalajı Alüminyum kapaklı tek kullanımlık alüminyum tepsiler
| OEM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,02-0,04 mm |
| Özellik: | çevre dostu |

