Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium checker plate ] eşleşme 192 Ürünler.
3003 Alüminyum Elmas Plaka 100mm 5 Bar Deseni Relye/Döşeme için Alüminyum Plaka
| Anahtar kelime: | 3003 Damalı Alüminyum Alaşımlı Levha,Alüminyum Baklavalı Sac,5 Çubuk Desenli Alüminyum Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
Ev 6 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 150m Kokusuz Ambalaj
| anahtar kelime: | 6 mikron alüminyum folyo , Alüminyum Folyo İthalatçıları , Ambalaj için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 Gıda Ambalajı Alüminyum Folyo Rulo 1500mm Genişlik ASTM B209
| Anahtar Kelime: | 8011 Alüminyum Folyo ,Alüminyum Folyo Fiyatı,Alüminyum Folyo Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 8021 8079 Alüminyum Folyo Rulo 11 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | 8021 Alüminyum Folyo,8006 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,11 Mikron alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Mimari Cephe Duvarı için T3 Temper 1070 1100 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 1100 Saf Alüminyum Levha , Mimari için De Aluminio Para Camiones , Endüstri 1050 1060 1070 Alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
1060 8011 8079 Alüminyum Jumbo Rulo 0.011mm Folyo Rulo Toptan Fiyatları
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo,1060 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,0.011mm alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
3004 Pil Alüminyum Folyo Rulo 45 Cm 3004 Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | pil alüminyum folyo , alüminyum folyo 3004 , rulo halinde alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 1000 Serisi H24 Oluklu Alüminyum Çatı Levhası Yanmaz
| anahtar kelime: | Alüminyum Çatı Kaplama Levhası , 3003 H24 Oluklu Alüminyum Çatı Levhası , Alüminyum Çatı |
|---|---|
| Malzeme: | 1000 serisi, 3000 serisi, 5000 serisi, 6000 serisi alüminyum levha |
| Teknik: | Sıcak Haddelenmiş |

