Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium checker plate ] eşleşme 192 Ürünler.
T851 Alüminyum Elmas Plaka 5 Bar 1000 Alüminyum Basamak Plakası
| anahtar kelime: | baklavalı alüminyum sac 5 bar 1000,alüminyum baklavalı sac 1000,Alüminyum Baklavalı Sac Ve Levha Ağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 6061 SGS Alüminyum Sac Levha T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| Kalınlık: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
Özel 4 X 8 Alüminyum Çekleme Tablası 1.5mm 5754 5083 3003 Çıkartma Alüminyum Elmas Tablası Yaprak Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum basamak plakası 4x8,Alüminyum Elmas Basamak Plakası, Alüminyum Baklavalı Plaka Levhası |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
5052 H32 1060 H24 Al Çıkıntılı Alüminyum 3003 H14 Alüminyum Çerezli Plak
| Sınıf: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Temperatör: | O-H112 |
Kabartmalı Elmas Alüminyum Levha 6083 6063 alüminyum baklavalı kalın sac levha
| Anahtar kelime: | Kabartmalı Elmas Alüminyum Levha , Alüminyum Baklavalı Plaka Levha , baklavalı saclar alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha Sac Alüminyum Checker Plate 5005 H34 Alüminyum Elmas Levha
| anahtar kelime: | Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha , Alüminyum Kontrol Plakası , 5005 H34 Alüminyum Elmas Plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
Fabrika Yüksek Kalite 5000 Serisi Alüminyum Elmas Çerezli Plakası Çizilmiş Alüminyum Elmas Yaprak
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1050 1060 0.2mm - 350mm Kalınlık
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Hata payı: | gereksinimlerinize göre |
6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha 350mm Tolerans ve Uzunluk Eloksallı
| Genişlik: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| Adedi: | 1 ton |
| Renk: | Gümüş |
H112 Alüminyum Baklavalı Sac 5 Bar 4x8 Alüminyum Elmas Plaka Kabartmalı Alüminyum Levha
| İsim: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

