Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminium checker plate ] eşleşme 192 Ürünler.
alüminyum baklavalı kalın sac 5 bar 1000 Alüminyum Baklavalı sac ve sac ağırlığı
| anahtar kelime: | baklavalı alüminyum sac 5 bar 1000,alüminyum baklavalı sac 1000,Alüminyum Baklavalı Sac Ve Levha Ağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha Siyah Checker Plate Alüminyum
| Ürün Adı: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Zemin Plakası alüminyum 5 bar eşik plakası alüminyum eşik plakası
| Kelime: | Alüminyum Zemin Plakası, Alüminyum Sırt Plakası, Alüminyum 5 Bar Sırt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3000/5000 Serisi Çinli Üretici Tedarik 5 Bar & Elmas Alüminyum Kontrol Plağı Alüminyum Yaprak
| Anahtar kelime: | Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha , Renk Kaplamalı Kabartmalı Alüminyum Levha , kabartmalı alüminyum |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Perde Duvar Alüminyum Levha 3003 3105 3005 3004 Alüminyum Alaşımlı Levha Bina İçin Alüminyum Levha Bobin
| anahtar kelime: | Perde Duvar Alüminyum Levha , 3003 Alüminyum Levha , 3105 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
5083 6061 7075 Alüminyum plaka 30 mm ASTM 1050 2024 3003 Yaprak
| Kalınlık: | 0.1mm-30mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
Özel 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Kalın Alüminyum Sac Levha
| Anahtar kelime: | özel alüminyum levha,2mm 3mm kalınlığında alüminyum levha,4mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 5754 6061 Alüminyum Baklava Desenli Levha Alüminyum Kareli Levha Alüminyum Sac
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 1070 PE PVDF Kaplama Elmas Portakal Kabuğu Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| Kalınlık: | 0,15 mm-5,0 mm |
5 Bar Patern Elmas Alüminyum Kontrol Yaprak 5083 Çaplanmış Alüminyum Yaprak Üreticisi Çin'de
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |

