Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Jumbo Gıda Kapları İçin ID 76mm
| anahtar kelime: | Gıda Kapları için Alüminyum Folyo, alüminyum folyo rulosu altın, altın alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |
Folyo Alüminyum Ruloları jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulosu
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, folyo alüminyum rulolar, Alüminyum Folyo Rulo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum Folyo Rulo 10 mikron 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı Ev Alüminyum Folyo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Büyük Folyo Kızartma Tencereleri Dışarıdaki Parti Aşçı Dörtgen Alüminyum Folyo Kapı
| Ürün: | Büyük Teneke Yapraklı Kızartma Tenekeleri |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | Yaklaşık 6000 ml |
Konteyner Kutusu Tepsisi Alüminyum Kapak Dörtgen Seyahat Alüminyum Folyo Konteyner
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Türü: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare, vb. |
125ml altın kare alüminyum folyo kap, mikrodalga fırında ve fırında ısıtılabilir, güvenli ve çevre dostudur
| Alaşım: | 8011, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, vb. |
| Hacim: | 125ml |
5052 8011 Klima Fin Stoğu İçin Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo,5052 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Tepsi için Toptan 8 - 50 Mic Alüminyum Folyo 8011 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulo, Alüminyum Tepsi İçin Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Dörtgen tek kullanımlık alüminyum folyo kapaklı yemek kabı. Restoran gezileri, yemek tedbirleri ve yemek hazırlığı için mükemmel.
| Adı: | RE195D |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 3004, 8011, vb. |
| Hacim: | 900ml |
Çin Fabrikası 8011 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulosu, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, 8011 Alüminyum Foll Fiyatı |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

