Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
37.5 metrekarelik Alüminyum folyo 14 Mikron Mutfak tek kullanımlık teneke folyo
| Çiğ madde: | Alüminyum Folyo 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0,009-0,028 mm |
Gümüş Gıda Folyo Pan Bowl Kapaklarla Yuvarlak Alüminyum Folyo Konteynerler
| Türü: | Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 8011 |
| Renk: | Gümüş |
Alüminyum Folyo Ruloları 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum Folyo Ruloları Jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulo Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8011 Nar Alüminyum folyo rulo 0.009-0.2mm Kalınlığı Fırın için Alüminyum folyo
| Ürün Adı: | Nargile Alüminyum Folyo Rulo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
Alaşım 1235 8011 8079 3003 Alüminyum folyo Jumbo Roll Packaging/Laminated Foil için
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0,006-0,2 mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu konteynerleri Gereksinimler için ideal çözüm 3003 8011 Alaşım
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | >0,05 mm |
| öfke: | Ç, H14 |
Çin Fabrikası 8011 5052 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo Alüminyum Jumbo Rulo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
18oz Yumuşak Havacılık Folyo Konteyneri 520ml Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu Havacılık Derecesi
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke:: | H14 |
| Kullanım:: | havacılık sınıfı |
Tek kullanımlık gıda sınıfı alüminyum folyo tava 300 ml dikdörtgen kap
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Atıştırmalıkların, garnitürlerin, sosların, tatlıların vb. ambalajlanması. |

