Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 4mm aluminium sheet ] eşleşme 28 Ürünler.
6061 Alüminyum Levha 6mm 5mm Alüminyum Levha 4mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 4mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Özel 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Kalın Alüminyum Sac Levha
| Anahtar kelime: | özel alüminyum levha,2mm 3mm kalınlığında alüminyum levha,4mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 6061 SGS Alüminyum Sac Levha T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| Kalınlık: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
H18 1050 3003 5052 4.0mm Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Römorklar için Deniz Alüminyum Levha 5754 5052 H32 4mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | denizcilik alüminyum levhaları , römorklar için alüminyum levha , 5052 h32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Elektrikli Otomobil Akü Kutusu 4mm İnce Alüminyum Şeritler
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
4mm ASTM 5005 5083 5054 6061 6063 H32 H116 Denizcilik derecesi Alüminyum alaşımlı levha
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H18, H24, H32, vb. |
| Genişliği: | 20-3000mm , vb. |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
4mm 6mm Alüminyum Rulo 6000 Serisi Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 6061t6 alüminyum levha , alüminyum levha rulo rulo , metal levha alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
A5052 H32 Alüminyum Rulo Yapı Ambalajı İçin 0.5mm Kalınlık
| anahtar kelime: | 1,6 mm alüminyum levha, alüminyum 5052 h32, alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |

