Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 4mm aluminium sheet ] eşleşme 28 Ürünler.
Eloksallı Alüminyum Levha İmalatı 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Uzunluk: | 1-12M veya özelleştirilmiş |
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5000 Serisi Alüminyum Rulo Üreticisi 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm 5005 5754 5182 5052 5083 Alüminyum Rulo Rulo
| anahtar kelime: | 5000 Serisi Alüminyum Rulo,5083 Alüminyum Rulo,5052 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Alüminyum Levha İmalatı 6061 Alüminyum Levha Kg Fiyatı 6082 t6 6061 t651 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum 6061 t6 kalınlığı 4 mm, alüminyum bobin tabaka, alüminyum 6061 t4 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Kalınlık 6061 6063 T6 Alaşımlı Alüminyum Levha Uçak Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , alüminyum levha 6061 , alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | 6061, 6063 |
H14 Tencere Alüminyum Disk 1070 Alüminyum Yansıtıcı Levha ASTM B209
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum disk , daire plakası alüminyum , 1060 alüminyum daire disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Alaşımlı Alüminyum 5052 5083 5754 Levha Kalınlığı 4mm 25mm Alüminyum Levha Alüminyum Rulo Levha
| İsim: | Alüminyum Sac Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
T3 T8 1100 İnce Doku 4mm Alüminyum Şerit Bobin 15mm Genişlik
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksal Alüminyum Yuvarlak Daire Disk Sayfası 1050 1060 1070 1100 3003 3004 8011
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Adedi: | 3 Ton |
Fabrika Yüksek Kalite 5000 Serisi Alüminyum Elmas Çerezli Plakası Çizilmiş Alüminyum Elmas Yaprak
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |

