Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 4mm aluminium sheet ] eşleşme 28 Ürünler.
Mutfak 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 Alüminyum Çember Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 Alüminyum Çember Yaprak lamba perdesine alüminyum yuvarlak plaka
| Sınıf/Alloy: | 1050, 1060, 1100, 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,3-6 mm |
Logo Custom ile 1600mm 5052 Kaplamalı Alüminyum Sac Rulo Rulo
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Yuvarlak Disk 1050 1060 1100 H14 Pot için Alüminyum Dairesel Yaprak
| Adı: | Alüminyum Çember/Disk |
|---|---|
| ALLOY: | 1050 1060 3003 3005 |
| öfke: | O, H12, H14, H16, H18 |
3105 Pot için Alüminyum Çemberler 1.3/4.0/2.9/0.8/1.0mm Kalınlığı
| Ürün Adı: | Alüminyum daire/disk/disk |
|---|---|
| Alaşım: | 3105 |
| Temperatör: | O,H12,H14,H16,H18,H19,H22,H24,H26,H28,F,H112,vb. |
Pan Non Stick için A3003 Alüminyum Diskli Değirmen Finish Kaplama
| anahtar kelime: | alüminyum daire ithalatçısı , yapışmaz tava için alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Ocak için T351 Pan Renkli Kaplama Alüminyum Disk H18 Değirmen Finish
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
8011 O 55mic 70mic Kalınlığı Esnek Kanal için Alüminyum Şerit Folyo
| Alaşım: | 8011 O |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0,0045-0,2 mm vb. |

