Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
8011 Alüminyum folyo rulo 25mic 35mic Shisha ve saç folyo embossed kesme
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Genişliği: | 10-1300mm |
| Uzunluk: | herhangi |
8079 8006 Kağıt Alüminyum Folyo Jumbo Gıda Ambalajı 11 Mikron 35 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | Kağıt Alüminyum Folyo,35 Mikron Alüminyum Folyo,Alüminyum Folyo 1235 Jumbo Roll Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
80 ila 1500 mm çapında Alüminyum Çember Mühennesi Endüstrileri ve Üretimleri İçin Özel Alüminyum Çember Diskleri
| Uygulama: | Pişirme Gereçleri, Otomotiv Parçaları, Elektronik, Paketleme |
|---|---|
| Yükleme bağlantı noktası: | Qingdao Limanı, Tianjin Limanı, Şangay Limanı. |
| Çekme Dayanımı: | 95-135MPA |
1050 1060 1100 3003 5052 Alaşımlı Alüminyum Rulo Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 alüminyum bobin, 3003 alüminyum bobin, 5052 alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Alüminyum Rulo 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 Alüminyum Rulo , 3003 3105 Alüminyum Rulo , 5052 6061 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Çatı Kaplama için Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Çatı Kaplama için Alüminyum Levha Rulo , Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha Rulo Şeridi , 1050 |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 3003 Alüminyum Levha, Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha, 5083 6061 Alüminyum Le |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Otomotiv için 1060 1100 H24 Alüminyum Rulo Rulo 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Serisi
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pot için 3 inç Alüminyum Daire Plaka 1060 A3003 Alüminyum Yuvarlak Disk
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum daire , yuvarlak disk alüminyum , çin alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Çatı Kaplama Alüminyum Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

