Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
3mm 6mm Alüminyum Checker Plaka 0.25 alüminyum elmas plaka 4x8 sac
| anahtar kelime: | 3mm alüminyum baklavalı kalın sac, alüminyum baklavalı kalın sac 6mm,0.25 Alüminyum Elmas Levha 4x8 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Serisi Alüminyum Elmas Levha Levhalar kabartmalı alüminyum levha
| Ürün Adı: | Elmas Kabartmalı Alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ayna Cilası Alüminyum Levha Rulo Ayna Cilası Alüminyum Levha Rulo Şeridi
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Rulo , Ayna Cilası Alüminyum Levha , Alüminyum Levha Rulo Şeridi , Alüm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm Kalınlık 6061 T6 Alüminyum Levha Sac 100mm Genişlik
| anahtar kelime: | 2 mm kalınlığında 6061 t6 alüminyum levha , 4 mm alüminyum levha , 6061t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kesme Alüminyum Sac Alaşım 3003 3105 3005 10 mm 1.5 mm kalınlığında Çatı için Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Sac , 1.5 mm kalınlığında alüminyum sac , Çatı için Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 3003 3004 3005 3105 |
3mm Kabartmalı Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Damalı Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3xxx 3003 Renkli ön boyama bükme çatı alaşım kaplı alüminyum sarmaşıklar için bobinler
| Adı: | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Sınıf: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 vb. |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
3003 H18 Alüminyum bobin 0,5 mm x 1220 mm Bal çekirdeği yaprak kullanımı için
| Alaşım/Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.1-300mm |
Tencere Aydınlatma için Mill Finish Dia 350mm H24 Alüminyum Disk
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1600mm Genişlik Alüminyum Damalı Levha Beş Üç Çubuk Alüminyum Checker Levha Levha
| Ürün Adı: | Elmas Kabartmalı Alüminyum |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |

