Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
O-H112 Alüminyum Baklavalı Plaka 3003 Alüminyum Basamak Plakası Sac Fabrika Fiyatı
| Anahtar Kelime: | 3003 Damalı Alüminyum Levha, O-H112 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Kabartmalı Elmas Alüminyum Levha 5754 5052 Alüminyum Baklavalı Levha 1050 3003 Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Anahtar kelime: | kabartmalı elmas alüminyum levha, Alüminyum Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |
1070 6061 6063 Sıcaklık Alıcıları ve Değiştiricileri İçin Alaşım Alüminyum Çizgi Bobini
| ALLOY: | 6060 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | Ç,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Kalınlığı: | 0,1-6,0 mm, özelleştirilmiş |
Küçük Boyutlu Alüminyum Çember Disk 3003 H24 Çember Alüminyum Pans
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Pişirme Gereçleri İçin İplik DC CC Derin Çekme Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mutfak İçin SGS Ayna Cilalı Kaplamalı Alüminyum Yuvarlak Daire
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli Mutfak Folyo Kağıdı
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H18, H24, H22, vb. |
| Thickness: | 12mic |
1xxx Serisi 3 - 2600mm Genişliği Alüminyum Çizgi Bobini Kanal Mektubu için
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
Hammadde Alüminyum Çember 1100 Yapışkanlıktan Yoksun Pot Pan için
| Alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |
Stucco Alüminyum 0.3-0.8 mm Portakal kabuğu baskılı levha 1000 Serisi
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-200 mm. |
| Genişlik: | 500-2440mm |

